محصولات برند فورلد

سازگاری فوق العاده با مواد طبيعی موجود در پوست

ترکيبات مولکولی سبک و ابداعی فورلد، مواد تشکيل دهندهٔ گياهی خالص، فرمول های علمی منحصر به فرد و کنترل کيفيت دقيق، تمامی محصولات فورلد را کامال ايمن و سازگار با انواع پوست از جمله پوست های حساس می سازد. از مزايای بارز محصولات فورلد دارا بودن کمترين درصد عطر و رايحه می باشد.

حفظ فلورِ میکروبی طبیعی پوست سالم

با استفاده از محصولات پوستی فورلد می توان به بالانس طبیعی میکروبی و ا کوسیستمِ خاص پوست دست یافت. بالانسِ فعالیت های با کتریایی، کنترل تغییرات میکروبی و در نتیجه تنظیم و سالمتِ فلورِ میکروبی پوست با استفاده از با کتری های مفید مانند لا کتیک اسیدِ تخمیر و فیلتر شده در محصولات فورلد به دست می آید. فرمول ملایم این محصولات لازمهٔ حفظ تعادل میکروبی و سالمت پوست می باشد.

درمان حرفه ای انعطاف پذیر

تمامی محصولات فورلد به دليل استفاده از فرمول های اثبات شده علمی در سازگاری کامل با يکديگر هستند و این فرصت بی نظيری را برای متخصصين زيبايی ايجاد می کند تا با ایجاد یک «آزمايشگاه زيبايی» مخصوص، پرتوکل های درمانی ابتکاری خويش را ارائه دهند. رويکرد «آزمايشگاه زيبایی شخصی» نگرانی های پوستی هر فرد را به صورت خاص برطرف کرده و از اين رو درمان را ويژه و مخصوص به آن فرد می کند.

فرمولاسیون استثنايی محصولات فورلد، اين محصولات را يک انتخاب کامل برای بهبودِ انواعِ بیماری و علائمِ پيری برای هر نوع پوست و در هرسنی می سازد.

مراقبت کامل از پوست - قبل و بعد از انواع عمل های تهاجمی

محصولات کازموسوتیک فورلد، روش ویژه ای را معرفی کرده که با تکیه بر تکنولوژی خاص، برای اولین بار امکان نفوذ به صورت کامال غیر تهاجمی مهم ترین مواد در ساختارِ پوست به لایه های زیرین و بازسازی از داخل را ممکن ساخته است. با توجه به قدرت نفوذ بی نظیر مواد فعالِ تشکیل دهنده فورلد، این محصولات می توانند مکمل و حتی جایگزین مناسبی برای روش های تهاجمی از جمله انواع جراحی های زیبایی، مزوتراپی، لایه برداری، میکرونیدلینگ، بوتا کس، RF،HIFU و فیلرهای پوستی باشند. تأثیراتِ بی نظیرِ احیا کنندگی محصولات فورلد به خصوص در صورت استفاده دو هفته پیش از جراحی های زیبایی، با افزایش کشسانی و رطوبت، پوست را آماده و دوره بازسازی بعد از عمل را نیز کوتاه می کند. این محصولات با خاصیت بی نظیرِ ترمیمی خود، روند بهبود پوست را تسریع، قابلیتِ ارتجاعی پوست را به طور کامل بازگردانده و احتمال ایجاد جای زخم (scar) را کاهش می دهند. این محصولات برای افرادی که قادر به انجام هر گونه عمل تهاجمی نمی باشند و یا سنین بالا که پوستشان به تزریق کمتر جواب می دهد به شدت توصیه می شود.

محرک بیولوژیکی طبیعی و رطوبت رسانی عمیق و طولانی مدت پوست

محصولات فورلد با انتخاب دقیق ترکیبات از مواد فعال کازماسوتیک بر پايه تکنولوژی انحصاری و ترکيبی از عناصر مولکولی سبک می باشند.
این محصولات موجب رطوبت رسانی عمیق، تحریک بازسازی طبیعی پوست در سطحِ سلولی، تحریک سنتزِ کلاژن و الاستین بوده و همچنین با
خواص آنتی ا کسیدانی قوی وظیفه محافظت و کاهش فشار های خارجی پوست را به بهترین شکل ایفا می کنند.

ایجاد و حفظِ تعادلِ مواد معدنی در پوست

در تکنولوژی فورلد، با یونیزه و محلول کردنِ مواد معدنی حياتی، روش جديدی برای انتقال این مواد به لايه های عميقِ پوست به کار گرفته شده
است. این محصولات با ایجادِ تعادل در مواد معدنی دو ظرفیتی مانند کلسیم، منیزیم و زینک، موجب استحکام سلول های اپیدرم و همچنین فعال شدن آنزیم ها شده و در نهایت روند بهبود و ترمیمِ پوست را کنترل و تسریع می کنند.

بازسازی پوست

تکنولوژی پیشرفته و حرفه ای فورلد به ترمیم پوست از درون کمک می کند. عناصر فعال اشباع شده در محصولات فورلد با اثر گذاری در سطح
سلولی ساختار فیزیولوژیکی پوست را از داخل ترميم و با بازسازی و احيای پوست، موجب بهبود عملکرد پوست می گردند. استفاده از محصولات فورلد حتی در شروع، نتايج چشمگيری داشته و با استفاده منظم بعد از يک هفته تأثير قابل ملاحظه، پس از 28 روز تغ ييرات در کيفيت و بعد از دو ماه نتايج طولانی مدت و جوان سازی فوق العاده ای را به دنبال دارد.

نتایج اثبات شده ضد پیری و بهبود ساختار پوست توسط سازمان ها و مراجع معتبر علمی