ویدیو معرفی دوره

آموزش-کربوکسی-تراپی

دوره تخصصی آنلاین کربوکسی تراپی شانار اسکین همراه با گواهی معتبر برگزار می‌شود. در این دوره تمامی مباحث مربوط به کربوکسی تراپی آموزش داده می‌شود و هنرجو پس از پایان دوره می‌تواند وارد بازار کار شده و فعالیت خود را آغاز کند. دوره کربوکسی تراپی مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین توسط مدرس رسمی فنی حرفه‌ای خانم المیرا دنیا‌داری آموزش داده می‌شود که در این زمینه از تجربه بالایی برخوردار هستند.

چرا در دوره کربوکسی تراپی شرکت کنم؟

اگر به دنبال پیشرفت خود هستید و تمایل دارید که سایر بیوتی تراپیست‌ها خدمات برتر و متفاوت‌تری را ارائه دهید، با شرکت در دوره کربوکسی تراپی این امر محقق می‌شود. افرادی که در دوره کربوکسی تراپی شرکت می‌کنند توانایی بهتری در ارائه خدمات به کلاینت خود خواهند داشت و می‌توانند در زمینه فعالیت خود به بهترین حالت ممکن ظاهر شوند. به طور کلی شرکت در دوره کربوکسی تراپی سطح حرفه‌ای شما را بالاتر خواهد برد و سایرین متمایز می‌شوید.

ثبت-نام-کربوکسی-تراپی

کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی از تکنیک‌های جدیدی است که این روزها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. کربوکسی‌تراپی به تکنیک آزادسازی گاز دی‌اکسید کردن در زیر پوست به روش مصنوعی گفته می‌شود. افزایش غلظت گاز دی اکسید کربن در بدن به عنوان فاکتور خطرناک شناخته می‌شود و بدن با افزایش خون‌رسانی در این ناحیه سعی می‌کند تا دی اکسید کربن اضافیی دفع شود. گاز دی اکسید کربن محصول دفعی ناشی از تنفس سلولی است که سلول‌های بدن با مصرف گلوکز و اکسیژن، انرژی مورد نیاز خود را کسب می‌کنند و حاصل این کار تولید گاز دی اکسید کربن و سایر مواد دفعی است.

گاز دی اکسید کربن برای دفع شدن توسط خون و بردن به ریه‌ها، به فضای بین سلولی منتقل می‌شود. گاز دی اکسید کربن برای دفع شدن توسط خون و بردن به ریه‌ها، به فضای بین سلولی منتقل می‌شود و به همین ترتیب گازی که در روش کربوکسی تراپی نیز تزریق می‌شود به همین شیوه تجمع پیدا کرده و جمع آوری آن از این فضا به وسیله رگ‌های خونی انجام می‌شود. تجمع بالای این گاز باعث ایجاد مویرگ‌های جدید می‌شود که این مویرگ‌ها بادوام‌تر هستند باعث سلامت و شادابی پوست می‌شوند. همچنین باید گفت که افزایش خون‌رسانی باعث افزایش تولید و ترشح کلاژن و الاستین نیز می‌شود.

کاربردهای کربوکسی تراپی

با توجه به نتایجی کربوکسی تراپی به همراه دارد، از آن در پزشکی استفاده‌های فراوانی می‌شود. این روش درمانی در زیبایی نیز کاربردهای بسیاری دارد و در قسمت‌های مختلف بدن مانند صورت، دست‌ها، گردن، شکم، باسن، پاها وپلک‌ها استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای اصلی کربوکسی تراپی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهبود انعطاف پذیری و درمان شل شدگی و افتادگی پوست
 • درمان استرچ مارک یا ترک‌های پوستی ناشی از حاملگی یا چاقی
 • کاهش سلولیت و چربی‌های موضعی
 • جوانسازی بخش‌های مختلف بدن مانند گردن، دکلته و پشت دست
 • رفع آثار پیر پوستی و جوانسازی پوست
 • برطرف کردن جای زخم و آثار آکنه
 • بهبود نتایج لیپوساکشن
 • رفع تیرگی و چروک‌های دور چشم
 • موثر در درمان ریزش مو
 • برطرف کردن چین و چروک‌های صورت

نتایج کربوکسی تراپی

 • روشنایی پوست
 • جوان سازی
 • کاهش سلولیت
 • رفع چین و چروک صورت
 • کاهش غبغب
 • سلامت عمومی پوست

نحوه برگزاری دوره کربوکسی تراپی

دوره کربوکسی تراپی مرکز تخصصی شانار اسکین به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و هنرجویان می‌توانند بر اساس زمان آزاد خود اقدام به یادگیری کنند.

توانایی بعد از دوره تخصصی کربوکسی تراپی

پس از گذراندن دوره آموزشی کربوکسی تراپی به دلیل کامل و جامع بودن دوره هنرجویان می‌توانید هم در کلینیک‌های پوست و هم در سالن‌های زیبایی مشغول به کار شوند یا حتی به صورت مستقل در این زمینه فعالیت کنند.

نظرات خوانندگان این مطلب
ساغر : آیا کسایی که بیماری پوستی دارن هم می‌تونن کربوکسی تراپی رو انجام بدن؟

شانار اسکین : خیر. اگر به بیماری های پوستی مبتلا هستید بهتر است از کربوکسی تراپی استفاده نکنید. و به سراغ سایر روش های مراقبت پوستی بروید.

سارینا : چند وقت یک بار می‌تونیم کربوکسی تراپی رو انجام بدیم؟

شانار اسکین : کربوکسی تراپی یک روش درمانی است که می تواند برای بهبود ظاهر پوست استفاده شود. به طور کلی توصیه می شود درمان های کربوکسی تراپی را یک بار در هفته به مدت حداکثر هشت هفته انجام دهید. با این حال، این ممکن است بسته به نیازها و اهداف فردی شما متفاوت باشد. پس از دوره هشت هفته ای اولیه، می توانید هر دو تا چهار هفته یکبار به کربوکسی تراپی ادامه دهید. توجه به این نکته مهم است که کربوکسی تراپی یک درمان یکبار مصرف نیست. برای دستیابی به نتایج مطلوب نیاز به جلسات منظم دارد. پزشک شما می‌تواند به شما توصیه‌های دقیق‌تری در مورد اینکه هر چند وقت یک‌بار باید کربوکسی تراپی را بر اساس وضعیت پوست و نتایج دلخواهتان دریافت کنید، ارائه دهد. به طور کلی، کربوکسی تراپی یک روش ایمن و موثر برای بهبود ظاهر پوست است. با درمان‌های منظم، می‌توانید در طول زمان شاهد بهبود قابل‌توجهی در بافت و رنگ پوست باشید.

ژانت : همه افراد می‌تونن از کربوکسی تراپی استفاده کنن؟

شانار اسکین : اگر به بیماری های قلبی عروقی، بیماری های حاد تنفسی، دیابت یا بیماری های پوستی مبتلا هستید یا در دوران بارداری به سر می برید نمی توانید از کربوکسی تراپی استفاده کنید. در غیر این صورت می‌توانید از این روش درمانی بهره مند شوید.

زیبا دخت : دوره کربوکسی تراپی چند جلسه س؟
زری : آیا بعد از گذروندن دوره کربوکسی تراپی می تونیم مشغول به کار بشیم؟

شانار اسکین : بله. در صورتی که در دوره های تخصصی شانار اسکین شرکت کنید می‌تواند پس از پایان دوره به صورت حرفه ای کار کنید و به درامد خوبی دست پیدا کنید.

نظر خود را با ما درمیان بگذارید