پکیج-تخصصی-فورلد

فورلد از محصولات کارخانه نانوکازمتیکس ژاپن است. محصولات این شرکت در سال ۲۰۰۴ به عنوان محصولات متفاوت، لوکس و پیشرو به منظور جوانسازی و بازسازی پوست به بازار عرضه شدند. شرکت فورلد بر اساس تحقیقات دکتر Koichi Tanaka که برنده جایزه نوبل شیمی در سال ۲۰۰۲ بود، تاسیس شد.

وی فن آوری منحصربه‌فردی ابداع کرد تا مولکول های فوق کوچک اسيد هيالورونيک (۵ نانومتر) را توليد و در محصولات خود استفاده کند. محصولات فورلد در دو دسته بندی محصولات خانگی و تخصصی تولید می‌شوند که در سالن‌های پوست و زیبایی از آن‌ها استفاده می‌شود. محصولات این شرکت در کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی استفاده می‌شود.

پکیج-تخصصی-فورلد

محصولات فورلد

محصولات فورلد به صورت تخصصی برای انواع پوست‌های نرمال، چرب، ضد لک و روشن کننده، حساس و ملتهب، خشک و بسیار خشک، آسیب دیده و ضد چروک و سیاهی دور چشم تولید شده است. انواع محصولات این شرکت نیز شامل پاک کننده‌ها، لوسیون‌ها، سرم‌ها، کرم‌ها، ماسک‌ها و مراقبت چشم در بازار موجود است.

پکیج تخصصی فورلد شانار اسکین

با استفاده از محصولات فورلد در آیتم‌ها و مراحل مختلف شامل سرم درمانی، استفاده از ماسک‌های ویژه و کنسانتره‌های ویژه، لایه بردارهای مخصوص فورلد انجام می‌شود. این پکیج برای انواع پوست‌ها قابل استفاده است و حتما باید زیر نر بیوتی تراپیست با تجربه انجام شود. مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین تنها مرکز پوست و مو در اصفهان است که از بسیاری از محصولات فورلد برای جوانسازی و زیباسازی پوست مراجعه کنندگان خود استفاده می‌کند.

پکیج-تخصصی-فورلد

مزایا و اثربخشی محصولات فورلد

مراقبت کامل پوست

محصولات فورلد با توجه به داشتن قدرت نفوذ بالای مولکول‌های کوچک اسید هیالورونیک مکمل مناسبی برای روش‌های تهاجمی از مانند مزوتراپی، لایه برداری و فیلرهای پوستی هستند. همچنین باید اشاره کرد که احیا کنندگی محصولات فورلد، پوست را برای جراحی‌های زیبایی آمده و دوره بازسازی بعد از عمل را نیز کوتاه می‌کند.

این محصولات با خاصیت بی نظیر ترمیمی خود، روند بهبود پوست را تسریع، قابلیت ارتجاعی پوست را بطور کامل بازگردانده و احتمال ایجاد جای زخم را کاهش می‌دهند.

پکیج-تخصصی-فورلد

جلوگیری از پیری زودرس

هدف اصلی از تولید محصولات فورلد جوانسازی پوست است. در محصولات فورلد ترکیبی از عناصر مولکولی سبک در محصولات فورلد وجود دارد که سیر زمانی پیری پوست و فرآیندهای پیری در اثر تابش نور خورشید را کنترل می‌کنند.

سازگاری با پوست

ترکیبات مولکولی سبک موجود در محصولات فورلد که از مواد گیاهی هستند و به همین جهت با انواع پوست‌ها سازگارند و می‌توان با خیال آسوده‌ای از آن‌ها استفاده کرد. از مهم‌ترین مزیت‌های محصولات فورلد آن است که در آن‌ها کمترین میزان عطر و اسانس نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

نظر خود را با ما درمیان بگذارید