صدور-مدرک-پاکسازی-پوست

تمامی موسسات و مراکز آموزشی پس از اتمام دوره‌های خود اقدام به صدور مدرکی مبنی بر پایان دوره می‌کنند. مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین نیز از جمله مراکز آموزشی است که پس از اتمام تمامی دوره‌های خود مدارک قابل ارائه و معتبری را به هنرجویان خود اعطا می‌کند. تمامی مدارک و گواهی نامه‌هایی که توسط مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین ارائه می‌شود، دارای اعتبار هستند و فرد با بهره‌مندی از آن‌ها می‌تواند وارد بازار کار شده و فعالیت خود را در زمینه‌ای که آموزش دیده، شروع کند.

از جمله مدارک و گواهینامه‌هایی که توسط مرکز تخصصی شانار اسکین ارائه می‌شود، عبارتند از:

صدور-مدرک-فنی-حرفه-ای-

مدرک فنی حرفه‌ای

از مهم‌ترین مدارکی که توسط مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین به هنرجویان اعطا می‌شود، ارائه مدرک فنی حرفه‌ای توسط مدرس رسمی این سازمان است. مدرک فنی حرفه‌ای از اعتبار بالایی برخوردار بوده و بهره‌مندی از این مدرک حاکی از آن است که فرد دارای توانایی و مهارت کافی در حرفه مورد نظر است. مدرک فنی حرفه‌ای صادر شده در بخش پاکسازی پوست زنانه است و استاندارد مهارت آن مراقبت و زیبایی است. برای دریافت این مدرک هنرجو از سمت آموزشگاه معرفی می‌شود و باید در یک امتحان تئوری و یک امتحان عملی حضور پیدا کند.

مدرک دانشگاه شهید بهشتی

همانطور که می‌دانید، دانشگاه شهید بهشتی از دانشگاه‌های موفق و شناخته است. در همین راستا مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین پس از پایان برخی از دوره‌های خود اقدام به ارائه مدرک این دانشگاه به هنرجویان خود می‌کند. برای دریافت این مدرک هنرجو باید از طریق اورگان دانشگاه یا مجموعه آموزشی اقدام و سپس ثبت نام کند.

صدور-مدرک-شاناراسکین

دانشگاه پردیس جنوب ایرانیان تهران

برای دریافت مدرک دانشگاه پردیس جنوب ایرانیان تهران هنرجو باید از طریق اورگان دانشگاه یا مجموعه آموزشی اقدام و سپس ثبت نام کند. این دانشگاه نیز از دانشگاه‌های شناخته شده‌ای است و بهره‌مندی از مدرک برای مزیت محسوب می‌شود.

مدرک شرکت در دوره شانار اسکین

مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین برای برخی از دوره‌ها و به ویژه دوره‌های کوتاه مدت نیز خود اقدام به ارائه گواهی نامه پایان دوره کرده است. این مدرک نیز از اعتبار برخوردار بوده و برای ورود به بازار کار به عنوان مزیت برای هنرجویان محسوب می‌شود.

صدور-مدرک-خارجی

مدرک DNW انگلستان

مدرک DNW انگلستان یکی از معتبرترین مدارک بین المللی است که هم در داخل کشور و هم در اتحادیه اروپا دارای اعتبار است. این مدرک نشان دهنده آن است که فرد در رشته‌ای که در آن فعالیت می‌کند، از مهارت بالایی برخوردار است. همچنین داشتن این مدرک می‌توان به عنوان یک امتیاز برای پیدا کردن شغل مورد نظر فرد باشد.

مدرک OXFORD انگلستان

مدرک OXFORD انگلستان نیز از گواهی‌نامه‌های معتبری است که در مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین برای برخی از دوره‌های به هنرجویان اعطا می‌شود. این مدرک به عنوان گواهی‌نامه‌ای مبنی بر پایان دوره بوده و برای ورود به بازار کار به عنوان مزیت فرد محسوب می‌شود.

مدرک Harvard انگلستان

یکی دیگر از مدارکی که توسط مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین به هنرجویان عزیز اعطا می‌شود، مدرک Harvard انگلستان که از اعتبار مطلوبی برخوردار است. این مدرک گواهی‌نامه‌ای که است که پس از اتمام دوره‌های کوتاه مدت اعطا می‌شود.

نظر خود را با ما درمیان بگذارید