محصولات برند فورلد

اسید هیالورونیک یکی از مهمترین اجزاءِ تشکیل دهندهٔ پوست بوده که باعث حفظ رطوبت مناسب در لایه های پوست، افزایش انعطاف پذیری و رفع علائم خستگی روزانهٔ پوست شده و معمولا در اکثر محصولات ضد چروک و ضد پیری به کار می رود.

توانایی طبیعی پوست در ترمیم، ارتباط مستقیم با سطح اسید هیالورونیک موجود در پوست دارد. با افزایش سن سطح اسید هیالورونیک کاهش یافته که منجر به پیری زودرس پوست می گردد. به طور کلی مولکول های اسید هیالورونیک در ا کثر محصولات پوستی ابعادی حدود 3000 نانو متر دارند که به علت بزرگی نمی توانند از فضاهای بین سلولی لایه های پوست عبور کرده و به لایه های زیرین برسند. اما فورلد با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد خود توانسته این مولکول ها را تا ٥ نانومتر کوچک نموده تا این مولکول ها بتوانند به راحتی به عمق پوست نفوذ کنند.

این نفوذ عمیق و غیر تهاجمی به لایه های زیرین پوست، فعل و انفعال و جذب سلولی را به صورت محسوسی افزایش می دهد.

کوچک کردن ابعاد مولکول های حیاتی، از جمله مولکول اسید هیالورنیک و تواناییِ وارد کردن آن ها به لایه های زیرینِ پوست، موجب افزایش آب رسانی به سلول ها، بهبودِ بسیاری از بیماری هایِ پوستی و کاهش چشمگیر علائمِ پیری در مقایسه با سایر برندها می گردد.

در دو تحقیق مستقل با محصولات فورلد در آلمان و روسیه میزان و مدت اثر بخشی آنها و همچنین جذب٪ 70 مواد مؤثره در طی 8 ساعت به لایه های زیرین پوست، نشان داده شده و اثرات طولانی مدت آن در رطوبت رسانی، بهبود خواص ارتجاعی، کاهش سرخی و چین و چروک به اثبات رسیده است.

فورلد به عنوان یک کمپانی ژاپنی که همواره از پیشرفته ترین تکنولوژی در حوزه سالمت و زیبایی استفاده می کند در دنیا شناخته شده و در صنعت زیبایی و پوست، جایگاه فورلد در صدر می باشد. هدف دانشمندان و محققان در فورلد، مطالعه دقیقِ ساختار و ویژگی هایِ پوست و پیدا کردن راه حل هایِ صد در صد علمی، با کیفیت و کاربردی برای سالمت و جوان سازی پوست است. به همین سبب، محصولاتِ هیالوژی و بیوپورِ فورلد به عنوان جدیدترین و مؤثرترین راه حل در مراقبت، آب رسانی، ترمیم و جوان سازی در صنعت زیبایی و پوست به شمار می روند.

فورلد ژاپن به پشتوانه تکنولوژی پیشرفته تولید، (Patent) یا ثبت اختراعِ مواد منحصر به فرد، فرمولاسیون های مهندسی شده، مطالعات کلینیکی و انتشار مقاله های علمیِ معتبر، توانسته به عنوان یک شرکت علمی و پیشرو، توجه دانشمندان و متخصصین پوست جهان را به خود جلب کند و مورد تایید آنان قرار گیرد. متخصصین فورلد، همواره به دنبال راه های جدید برای جوان سازی و حفظ ساختار و عملکردِ پوست در سطحِ سلولی بوده و با بکارگیریِ جدیدترین تکنولوژی برای تولیدِ محصولات برای آب رسانیِ عمیق و جوان سازیِ طبیعی و ماندگارِ سلول هایِ پوست و بازگرداندنِ سالمتی و زیبایی به پوست در طولانی مدت، فعالیت می کنند.

محصولات فورلد همچنین، با تحریکِ ساختِ کلاژن، تأمینِ فلور میکروبی و بازسازیِ طبیعیِ ساختارِ پوست، سالمت و محافظت آنتی ا کسیدانی را برای پوست فراهم می آورند. فورلد مفتخر است که در بیش از 40 کشور دنیا در کلینیک های تخصصی معتبر پوست، به عنوان برند برتر مورد استفاده قرار می گیرد.