ویدیو معرفی دوره

درمان-پیوری-فاینگ-

مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین اقدام به برگزاری دوره درمان پیوری فاینگ purifying از برند کاسمارا کرده که در این دوره به صورت عملی تمامی مراحل به هنرجو آموزش داده می‌شود. دلیل استفاده از محصولات برند کاسمارا در دوره‌های تخصصی شانار اسکین آشنا کردن هنرجویان عزیز با یکی از بهترین برندهای عرضه کننده محصولات سلامت و مراقبت از پوست است. این دوره به صورت غیر حضوری است و توسط مدرس رسمی فنی حرفه‌ای خانم المیرا دنیاداری تدریس خواهد شد.

مزیت‌های شرکت در دوره درمان پیوری فاینگ purifying از برند کاسمارا

شرکت کاسمارا از شرکت‌های شناخته شده در تولید محصولات سلامت و مراقبت از پوست است و در این دوره نیز از یکی از شناخته شده‌ترین محصولات این شرکت استفاده می‌شود و هنرجو می‌تواند روند پیاده‌سازی محصول روی پوست کلاینت و اثربخشی آن را به صورت واضح مشاهده کرده و با استفاده از این تکنیک برای کلاینت‌های خود رضایت را برای آن‌ها به ارمغان آورد.

دوره-درمان-پیوری-فاینگ-

دوره درمان پیوری فاینگ purifying از برند کاسمارا برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای تمامی بیوتی تراپیست‌ها و عزیزانی که در زمینه سلامت و مراقبت پوست و مو فعالیت می‌کنند، مناسب بوده و با شرکت در آن می‌توانند خدمات ویژه و منحصربه‌فردی به کلاینت خود ارائه دهند.

توانایی هنرجو پس از دوره درمان پیوری فاینگ purifying از برند کاسمارا

پس از پایان دوره درمان پیوری فاینگ purifying از برند کاسمارا هنرجو توانایی استفاده از محصول برند کاسمارا که در دوره مورد استفاده قرار گرفته را خواهد داشت و می‌تواند از این حرفه درآمد قابل توجهی به دست آورد.

نحوه برگزاری دوره درمان پیوری فاینگ purifying از برند کاسمارا

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که دوره‌های مرکز تخصصی شانار اسکین دارد، آن است که به صورت غیر حضوری بوده و این امکان را برای هنرجویان فراهم می‌آورد تا با توجه به وقت آزاد خود بتوانند آموزش خود را آغاز کنند.

نظرات خوانندگان این مطلب
آذين : دوره پیوری فایینگ چند جلسه س؟ آیا همه نکات مهمش رو یاد میگیریم یا بعدش باید دوره دیگه‌ای هم شرکت کنیم؟

شانار اسکین : دوره Purefiing معمولاً شامل شش جلسه است که هر جلسه حدود دو ساعت طول می کشد. در طول دوره با تمامی نکات مهم مربوط به پیوری فایینگ آشنا خواهید شد. موضوعات تحت پوشش شامل مقدمه ای بر تصفیه آب، درک انواع مختلف فیلترها و قابلیت های آنها، درک اهمیت بهداشت آب و نحوه اجرای یک برنامه تصفیه آب موفق است. در پایان دوره، باید تمام مفاهیم کلیدی مربوط به پیوری فایینگ را به خوبی درک کنید.

آزیتا : سلام وقتتون بخیر. من چون کارمند هستم نمیتونم به صورت حضوری شرکت کنم. میخواستم بپرسم امکانش هست به صورت آنلاین برگزار بشه؟

شانار اسکین : سلام. ممنونم وقت شما هم بخیر. بله یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که دوره‌های مرکز تخصصی شانار اسکین داره، این هست که به صورت غیر حضوری برگزار میشه و این امکان را برای هنرجویان فراهم می‌کنه تا با توجه به وقت آزاد خودشون بتونن به یادگیری بپردازن.

غزاله : بعد از گذروندن این دوره میتونیم رو درامدش حساب کنیم؟

شانار اسکین : سلام. بله شما بعد از پایان دوره درمان پیوری فاینگ purifying از برند کاسمارا می‌تونید با استفاده از محصول برند کاسمارا که در دوره مورد استفاده قرار گرفته تو این زمینه فعالیت حرفه‌ای خودتون رو آغاز کنید و درآمد قابل توجهی به دست بیارید.

آيدا : ببخشید میخواستم بدونم واسه شرکت تو این دوره باید دوره های تخصصی دیگه ای رو هم گذرونده باشیم یا همه میتونن شرکت کنن؟

شانار اسکین : خیر، برای شرکت در این دوره نیازی به گذراندن دوره های تخصصی دیگری نیست. این دوره برای افراد با هر میزان اطلاعات طراحی شده است، بنابراین نیازی به دانش یا تجربه قبلی نیست. خود دوره تمام اطلاعات و مهارت های لازم برای موفقیت را در اختیار شما قرار می دهد و در پایان دوره، ارزیابی نهایی انجام می‌شود که درک شما از مطالب آموزش داده شده در کل برنامه را آزمایش می کند. اگر این ارزیابی را با نمره رضایت بخش بگذرانید، می توانید برای تکمیل دوره اعتبار دریافت کنید.

نظر خود را با ما درمیان بگذارید