طبیعت معجزه های زیادی برای بدن شما و حفظ سلامتی و شادابی آن خواهد داشت. یکی از هدیه های طبیعت به شما گیاه آلوئه ورا است که معجزه ای برای سلامت پوست و مو محسوب می شود و با خواص شگفت انگیز خود طراوت، سلامتی و شادابی را به موهای شما بازمیگرداند.

آلوئه ورا به دلیل خواص ضد باکتریایی و ضد ویروسی یک داروی طبیعی شگفت انگیز برای موها میباشد. در ادامه این مطلب قصد داریم در مورد معجزه آلوئه ورا برای مو صحبت کنیم. در پایان مطلب نیز طرز تهیه یک ماسک آلوئه ورا برای مو را آموزش خواهیم داد.

رشد سریع مو با آلوئه ورا

می خواهید موهای بلند و سالم داشته باشید؟ گیاه آلوئه ورا با تحریک ریشه مو، به رشد سریع موهای شما کمک می کند و تاثیر آن را پس از مدت کوتاهی خواهید دید. با استفاده از شامپوهای حاوی آلوئه ورا و ماسک موی آلوئه ورا موهایی بلند، نرم و سالم خواهید داشت.

ماسک آلوئه ورا، نرم کننده طبیعی مو

اگر به دلیل شرایط آب و هوایی، استفاده مداوم از رنگ مو، استفاده از محصولات نامناسب و ... موهای شما خشک و بد حالت شده اند، ماسک آلوئه ورا راه حل قطعی برای درمان خشکی موها میباشد. گیاه آلوئه ورا سرشار از ویتامین های A، C و E است و با استفاده مداوم از آن موها نرم، براق و خوش حالت خواهند شد.

آلوئه ورا برای ریزش مو

یکی از مزایای آلوئه ورا، خاصیت انعطاف پذیری آن برای مو است. آلوئه ورا از شکستن موها جلوگیری می کند و مانع ریزش مو می شود. تاثیر آلوئه ورا برای ریزش مو بر هیچ کس پوشیده نیست. گیاه آلوئه ورا بافت موهای شما را به طرز معجزه آسایی ترمیم کرده و ریشه موها را محکم و با دوام میسازد.

درمان شوره و چربی موها با آلوئه ورا

آلوئه ورا خاصیت پاک کنندگی عمقی دارد. ماسک آلوئه ورا به عمق پوست سر نفوذ کرده و چربی های اضافی آن را به طور کامل پاک می کند، در نتیجه از چرب شدن موها جلوگیری خواهد کرد. همچنین سلول های مرده پوست را از بین می برد و مانع ایجاد شوره می شود. ماسک آلوئه ورا باعث تنفس پوست سر می شود و موهایی تمیز و نرم برای شما به ارمغان می آورد.

طرز تهیه ماسک آلوئه ورا و نارگیل

مواد لازم:

دو قاشق ژل آلوئه ورا تازه

یک قاشق عسل

سه قاشق روغن نارگیل

طرز تهیه:

مواد را با یکدیگر به خوبی ترکیب کنید تا یک ژل یکدست به دست آورید. سپس ژل به دست آمده را به آرامی کف سر و روی ریشه موها ماساژ داده و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه این ماسک روی موها بماند. سپس موها را آبکشی کنید و شامپو بزنید. استفاده از شامپوی حاوی عصاره آلوئه ورا تاثیر این ترکیب را چندین برابر خواهد کرد. اجازه دهید موها به طور طبیعی خشک شوند و از حرارت برای خشک کردن موها استفاده نکنید. این ماسک را می توانید هفته ای دو الی سه بار استفاده کنید و معجزه آلوئه ورا برای موهای خود را ببینید.

نظر خود را با ما درمیان بگذارید