لطفا کمی تأمل نمایید

بیشترین جستجوهای اخیر:

هزینه ارسال:
20,000 تومان
هزینه کل:
20,000 تومان
ورود
کاربر جدید هستید؟ثبت نام | سبد خرید
چگونه مانع ریزش مو شویم

چگونه از ریزش مو جلوگیری کنیم و موهایی پرپشت و سالم داشته باشیم

روش های طبیعی، ساده اما مهم برای جلوگیری از ریزش و پرپشت شدن موها|10 آذر 1399

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. برای جلوگیری از ریزش مو و پرپشت شدن موها بهتر است قبل از اینکه دیر شود مانع ریزش و کم پشت شدن موهای خود شوید.

استفاده بیش از حد از سشوار، اتوی مو و دستگاه های مشابه، رنگ کردن دائمی موها و استفاده از محصولات بی کیفیت و غیر استانداردی که باعث خشکی و شکنندگی موها می شوند همه از مواردی هستند که ریزش مو شما را تشدید خواهند کرد.

برای مراقبت از موهای خود محصولات مناسب و با کیفیت انتخاب کنید. استفاده از محصولاتی که بافت طبیعی داشته باشند به شادابی و رشد موهای شما کمک زیادی خواهد کرد و مانع ریزش آن ها می شود. استفاده از شامپوی مناسب، ماسک مو یا روغن های طبیعی به منظور جلوگیری از خشکی موها ریزش موی شما تا حد زیادی متوقف خواهد کرد.

یکی دیگر از نکاتی که برای جلوگیری از ریزش موها باید به آن توجه داشته باشید شانه کردن مو است. برای شانه کردن موهایتان از برس های چوبی مرغوب دانه درشت استفاده کرده و از شانه کردن موی خیس به شدت پرهیز کنید.

یکی دیگر از راهکارهایی که به کمک آن می توان مانع ریزش موها شد، روش های درمانی تخصصی مانند PRP و مزوتراپی است. درمان های تخصصی هم در زمان شروع ریزش موها و هم قبل از آن به عنوان پیشگیری از ریزش می توانند راهکاری مطمئن برای جلوگیری از کم پشت شدن موها و تقویت آن ها باشند.

در صورتی که ریزش موها از کنترل خارج شد توصیه می شود حتما برای انجام آزمایش های لازم به پزشک متخصص مراجعه کنید.