این روزها روش‌های مختلفی برای درمان مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. که از آن‌ها فیشیال اشاره کرد که یکی از روش‌های موثر و کاربردی برای داشتن پوستی زیبا، شفاف و جوان است. فیشیال با تکنیک‌های متفاوتی انجام می‌شود که هر تکنیک نیاز به دانش خاص خود دارد. یکی از تکنیک‌هایی که اثربخشی فراوانی به همراه دارد، تکنیک لیر آپ است. فیشیال لیر آپ از بروزترین متدی است که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهید شد.

فیشیال-تخصصی-لیرآپ

فیشیال چیست؟

فیشیال از جمله روش‌های درمانی رایج و محبوب است که با انجام آن می‌توان از داشتن پوستی سالم و درخشان لذت برد. نکته قابل توجه درباره این روش درمانی آن است که برای انجام آن تنها به یک ساعت زمان نیاز خواهد بود. فیشیال به روش‌های مختلفی انجام می‌شود و برای انجام هر روش نیاز به استفاده از مواد خاصی است. یکی از جدیدترین و موثرترین روش‌های انجام فیشیال، لیر آپ Layer up است که با مواد خاصی انجام می‌شود.

فیشیال لیر آپ چیست؟

فیشیال لیر آپ به معنی لایه‌ای روی لایه دیگر است و یکی از جدید‌ترین تکنیک‌های درمانی در زمینه مراقبت پوست است که اکتیوها، مواد موثره و درمانی، لایه لایه روی هم زده می‌شوند که هر لایه‌ای که زده می‌شود، تاثیر لایه زیرین را افزایش می‌دهد و تقویت می‌کند. فیشیال لیر آپ با استفاده از محصولات الما انجام می‌شود که محصول کشور کانادا است. با انجام فیشیال ایر آپ می‌توان تنها طی یک جلسه درمانی چندین مشکل پوستی را که فرد با آن روبرو است، درمان کرد. به طور مثال ممکن است فردی هم نیاز به کنترل چربی پوست داشته باشد و هم روی پوست خود لک یا جوش داشته باشد که در چنین شرایطی با استفاده از محصولات الما و انجام تکنیک لیر آپ می‌توان به درمان همزمان این دو مشکل پرداخت.

فیشیال-تخصصی-لیرآپ

برند الما ELLE’MA

محصولات شرکت الما ساخت کشور کانادا هستند و مطابق با فرمولاسیون خاصی تهیه شده‌اند. محصولات این شرکت به منظور انجام مراقبت‌های پوستی و جوانسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و در بسیاری از مراکز تخصصی پوست و مو مورد توجه بیوتی تراپیست‌ها و پزشکان هستند.

نظرات خوانندگان این مطلب
نفیسه : فیشیال لیرآپ برای چه افرادی مناسبه؟
دینا : آیا آقایون هم میتونن از فیشیال لیرآپ استفاده کنن؟
ریحانه : بعد از انجام فیشیال لیر آپ باید مراقبت خاصی انجام بدیم؟
طهورا : همه میتونن از فیشیال لیرآپ استفاده کنن؟
سارا : چند وقت یه بار باید برای فیشیال لیرآپ مراجعه کنیم؟
سوده : سلام خسته نباشین. آیا فیشیال لیرآپ عوارضی داره؟

شانار اسکین : فیشال‌ لیر آپ عموماً عوارض جانبی زیادی ندارد و از آنجایی که این عمل در مجموعه شانار اسکین به‌صورت تخصصی و توسط مواد باکیفیت انجام می‌شود، ممکن است در برخی موارد پوست فرد دچار سوزش شود ولی با گذشت چند ساعت پس از فیشیال، کاملا از بین می‌رود.

نظر خود را با ما درمیان بگذارید