مزوژل-جوانساز-جالپرو

چین و چروک پوستی از مشکلات شایعی است که بسیاری از افراد با بالا رفتن سن شاهد به وجود آمدن آن در قسمت‌های مختلف صورت خود هستند. برای از بین چین و چروک‌ها راه و روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین آن‌ها مزوژل جوانساز جالپرو است. این روش درمانی از بروزترین روش‌های درمانی است که در شانار اسکین به صورت تخصصی انجام می‌شود.

جالپرو چیست؟

جالپرو ماده‌ای است که قابل جذب و تزریق بوده و باعث جوانسازی پوست می‌شود. این ژل دارای اثرات درمانی دیگری مانند بهبود جای جوش، پوسته پوسته شدن و لایه برداری است و دارای ماندگاری بالایی است. این ماده با هیالورونات سدیم و اسیدهای آمینه ترکیب می‌شود و تاثیر مثبتی بر پوست به همراه دارد. این ماده یکی از قدرتمندترین مواد در جوانسازی و آبرسانی پوست است.

مزوژل-جوانساز-جالپرو

کاربردهای تزریق ژل جالپرو

ژل جالپرو در تزریق‌های زیبایی کاربرد دارد زیرا این ماده از خواص آبرسان، حجم دهنده و کلاژن سازی برخوردار است. این ماده حاوی مقدار قابل توجهی اسیدهای آمینه بوده که برای جوانسازی و زیبایی پوست نقش بسزایی ایفا می‌کنند. افرادی که دچار نقص‌های پوستی و مشکلاتی مانند چین و چروک‌های متوسط پوستی هستند، معمولا از این روش استفاده می‌کنند. همچنین باید اضافه کرد که جالپرو برای صدمات سوختگی، جای زخم، آکنه و افزایش حجم لب نقش بسزایی ایفا می‌کند. این ژل در نواحی مختلفی از صورت، زیر بغل، گردن، دست‌ها، زانو‌ها و شکم کاربرد دارد.

مراقبت‌های لازم پس از تزریق جالپرو

  • خودداری از حرکت و ماساژ ناحیه تزریق شده
  • به مدت 72 ساعت از نور مستقیم خورشید و گرمای زیاد پرهیز کنید.
  • خودداری از انجام هرگونه فعالیت بدنی و ورزشی به مدت 24 ساعت
  • برای بهبود تورم از کمپرس یخ استفاده کنید.
  • مصرف نمک و الکل التهابات پوستی را افزایش می‌دهد.
  • به هنگام خوابیدن سعی کنید رو به پهلو نباشید و صورت کاملا رو به بالا قرار گیرد.
مزوژل-جوانساز-جالپرو

موارد منع تزریق جالپرو

  • خانم‌های باردار و شیرده
  • بیماری‌های خود ایمنی
  • حساسیت دارویی
  • هرگونه عفونت پوستی یا سوزش در ناحیه درمان

انواع ژل جالپرو

به طور ژل های جالپرو در دو نوع کلاسیک و با وزن مولکولی بالا (HMW) تولید ‌شده‌اند. کسانی که می‌خواهند از پیری پوست خود جلوگیری کنند بهتر است از نوع کلاسیک این محصولات استفاده کنند کسانی که سن بیشتر یا پوست خشک دارند به دلیل درصد بالاتر هیالورونیک اسید در نوع HMW، بهتر است از آن استفاده کنند.

هزینه تزریق ژل جالپرو چقدر است؟

در صورتی که به رفع چین و چروک‌ها و افتادگی‌های پوست خود هستید و به سلامت و شادابی صورت و بدنتان اهمیت می‌دهید، بهتر است به کلینیک‌های تزریق ژل جالپرو نگاهی مراجعه کنید. ژل جالپرو با تقویت کلاژن سازی و تامین اسید آمینه‌های ضروری، رشد سریع سلول‌ها و ترمیم ساختارهای پوست را بر عهده گرفته و با قیمتی مقرون به صرفه پوستی درخشان و بدون نقص را به شما هدیه می‌کند. هزینه تزریق جالپرو تابعی از نوسانات قیمت ارز بوده و برای اطلاع از آخرین قیمت و مشاوره باید به کلینیک‌های تخصصی پوست و مو مراجعه کنید.

مزوژل-جوانساز-جالپرو
نظر خود را با ما درمیان بگذارید