پکیج-لیفت-و-جوانسازی-به-همراه-آراف-نیدلینگ

در سال‌های روش‌ها و دستگاه‌های مختلفی برای جوانسازی پوست و رفع هرگونه چین و چروکی روی کار آمده‌اند که هریک از آن‌ها مزایا و معایب خود را به همراه دارند. یکی از این دستگاه‌ها، دستگاه آر اف است که توسط بسیاری از متخصصان پوست و بیوتی تراپیست‌ها جهت درمان چین و چروک‌هاب پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه توسط مرکز تخصصی پوست و مو شانار اسکین نیز همراه با نیدلینگ و دستگاه اسکارلت مورد استفاده قرار گرفته تا پکیج جوانسازی و لیفت کاملی به مراجعه کنندگان ارائه شود.

آر اف چیست؟

رادیو فرکانسی یا همان (RF) به عنوان درمان انتخابی و تایید شده به منظور برطرف کردن چین و چروک های پوست معرفی شده است. مطالعات انجام شده حاکی از آن است که درمان با RF باعث افزایش میزان کلاژن شده که نقش بسازی در جوانسازی پوست دارد. آر اف از طریق ایجاد حرارت در سطح زیرین پوست که مسئولیت کلاژن سازی پوست را به عهده دارد، سبب رسیدن به نتیجه دلخواه می‌شود. زمانی که حرارت مناسب این لایه را تحریک می‌کند این حرارت در اپیدرم پراکنده می‌شود و امکان ترمیم سریع اپیدرم لایه سطحی پوست را به همراه خواهد داشت.

پکیج-لیفت-و-جوانسازی-به-همراه-آراف-نیدلینگ

کاربردهای آر اف RF

آر اف برای درمان بسیاری از مشکلات پوستی استفاده می‌شود که عبارتند از:

 • رفع شلی پوست
 • رفع تیرگی پوست
 • چین‌ و چروک و خطوط صورت
 • جوان‌سازی
 • اسکار آکنه
 • رفع منافذ باز پوست
 • بازسازی پوست
 • رفع چروک دور چشم
 • کاهش اسکار
 • درمان ترک‌های پوستی
 • درمان کراتوز پیلاریس یا پوست مرغی
پکیج-لیفت-و-جوانسازی-به-همراه-آراف-نیدلینگ

پکیج لیفت و جوانسازی به همراه آر اف نیدلینگ برای چه کسانی مناسب است؟

این پکیج برای تمامی افراد چه مرد و چه زن و در کل تمامی کسانی دوست دارند، چین و چروک و شیارهای پوست صورت خود را درمان کنند، قابل ارائه خواهد بود. آر‌اف صورت برای تمامی پوست‌ها قابل اجرا است. به طور کلی افرادی که افتادگی پوست صورت و همچنین چین ‌و چروک آن‌ها خیلی شدید و عمیق نیست و آمادگی لازم برای جراحی تهاجمی پوست صورت را ندارند، می‌توانند از این روش درمانی جهت جوانسازی پوست خود استفاده کنند.

مزایای RF

آر اف، یک روش آسان، بدون درد و غیر جراحی است که موجب کاهش خطوط ظریف پوستی، افتادگی پوست و در کل افزایش خاصیت ارتجاعی و بافت پوست می‌شود. از مهمترین مزیت‌های آراف، تحریک افزایش تولید کلاژن و الاستین و همچنین بهبود جریان خون است. به طور کلی استفاده از دستگاه آر اف در مدت زمان چند ماهه زیبایی و جوانی پوست را به همراه خواهد داشت.

پکیج-لیفت-و-جوانسازی-به-همراه-آراف-نیدلینگ

تعداد جلسات RF به چه صورت است؟

به طور کلی نمی‌توان زمان دقیقی برای تعداد جلسات آر اف در نظر گرفت و مراجعه کنندگان پس از انجام مشاوره با بیوتی تراپیست یا متخصص خود و معاینه اولیه از تعداد جلساتی که برای درمان به آن نیاز دارند، مطلع خواهند شد. تعداد جلسات آر اف با توجه به میزان چین و چروک، تعداد آن و همچنین عمق آن‌ها متفاوت است.

سوالات متداول در مورد پکیج لیفت و جوانسازی به همراه آراف نیدلینگ

دیگران درباره پکیج لیفت و جوانسازی به همراه آراف نیدلینگ چه می پرسند؟

اگر سوال دیگری درباره این موضوع دارید از قسمت نظرات سایت با ما درمیان بگذارید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم.

سوال خود را بپرسید
پس از استفاده از دستگاه آر اف سوزنی تا حد امکان از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید پرهیز کنید.
در تمام قسمت‌های بدن از جمله صورت، گردن، سینه، بازوها، دست‌ها، پاها، شکم و پشت می توان استفاده کرد.
به طور متوسط​​، بیماران 2 الی 4 روز دچار قرمز پوست هستند. بسیاری از بیماران در کمتر از 24 ساعت بهبود می‌یابند.
اکثر بیماران به ۲ یا ۳ جلسه درمان برای بهبود کامل نیاز دارند و فاصله آن‌ها تقریباً ۳ تا ۴ هفته است. اگرچه، بسته به عوامل مختلف و شدت مشکل زمینه‌ای تحت درمان، نتایج می‌تواند از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد.
نظر خود را با ما درمیان بگذارید