پکیج-جوانسازی-خاویار-همراه-با-ماساژ-تخصصی

خاویار حاوی آنتی اکسیدان‌هایی مانند ویتامین ,Q10, A ،D,E ,B است. وجود چنین آنتی اکسیدان‌هایی سبب ترمیم پوست، جوان سازی و خاصیت ضد پیری را به همراه دارد. این ماده دارای ساختار سلولی مشابه با پوست انسان است به همین ترتیب استفاده از آن برای پوست تاثیرات بسیاری را به همراه دارد. با توجه به خواص و مواد معدنی که خاویار داراست، استفاده از آن برای تمامی پوست‌ها و به ویژه پوست‌های حساس بسیار توصیه می‌شود.

خاویار تراپی چیست؟

خاویار تراپی یکی از روش‌های درمانی برای جوانسازی پوست است که در آن از عصاره خاویار خالص به همراه کنسانتره خاویار و مروارید استفاده می‌شود. این روش برای پوست هایی که نیاز به لیفت، روشن‌سازی و جوانسازی دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مراحل خاویار تراپی

خاویار تراپی در چندین مرحله مختلف انجام می‌شود که تمامی مراحل باید زیر نظر بیوتی تراپیست باشد تا بهترین نتیجه حاصل شود. مرحله اول ماساژ پوست با عصاره خاویار و کنسانتره مروارید به همراه کرم ماساژ حاوی عصاره خاویار است. سپس پد کلاژن روی پوست قرار می‌گیرد. پس از آن لیفت انجام می شود و در نهایت ویو تراپی یا سرم درمانی به همراه ماسک ویژه خاویار انجام می‌شود.

پکیج-جوانسازی-خاویار-همراه-با-ماساژ-تخصصی

آشنایی با برخی خواص خاویار برای پوست

همانطور که گفتیم خاویار حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین‌های مختلف است که وجود هریک از آن‌ها تاثیرات شگفت انگیزی روی پوست به همراه خواهد داشت. در ادامه با برخی از این خواص و تاثیرات آشنا خواهیم شد.

خواص ویتامین گروه ب برای پوست: ویتامین ب چربی پوست را تنظیم می‌کند و از چرب شدن بیش از اندازه پوست جلوگیری می‌کند. همچنین باید اشاره کرد که این ویتامین تمایل پوست به لکه دار شدن را کاهش می‌دهد و از زبر و خشن شدن پوست نیز جلوگیری می کند. ویتامین ب نقش موثری در تشکیل کلاژن نیز به همراه دارد.

خواص ویتامین D برای پوست: این ویتامین برای تکثیر سلول‌های پوست و جذب کلسیم لازم است. خواص ویتامین E برای پوست: ویتامین E در رشد بافت‌های سالم لازم نقش مهمی را ایفا می‌کند و یک آنتی اکسیدان فوق العاده پایدار است. این ویتامین پوست را مرطوب و شفاف می‌کند و همچنین مضرات رادیکال‌های آزاد را کاهش می‌دهد.

خواص Q10 برای پوست: کوآنزیم یک ماده ضد پیری و همچنین جهت ساخت کلاژن و الاستین است که ویتامین Q10 حاوی مقدار قابل توجهی از آن است.

همچنین اسیدهای امگا ۳ و امگا ۶ برای کمک به جلوگیری از پیری و کاهش التهاب پوستی و پف کردگی هستند که در خاویار به میزان قابل توجهی وجود دارند. خاویار کلاژن زیادی تولید می‌کند و موجب جوان سازی پوست می‌شود.

پکیج-جوانسازی-خاویار-همراه-با-ماساژ-تخصصی

دیگر خواص خاویار برای پوست

دانستیم که خاویار تاثیر شگفت انگیزی روی جوانسازی پوست به همراه دارد. نکته قابل توجه دیگر درباره این ماده شگفت انگیز نیز آن است که در صورتی پوستتان دچار خشکی زیاد است خاویار سبب آبرسانی زیاد برای پوست می‌شود و مصرف روزانه سبب مرطوب سازی پوست خواهد شد. همچنین بهتر است بدانید که در صورت استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی خاویار این طلای سیاه پوست شما را در برابر اشعه UV و سایر عوامل محیطی نیز حفظ می‌کند.

پکیج-جوانسازی-خاویار-همراه-با-ماساژ-تخصصی

سوالات متداول در مورد پکیج جوانسازی خاویار همراه با ماساژ تخصصی

دیگران درباره پکیج جوانسازی خاویار همراه با ماساژ تخصصی چه می پرسند؟

اگر سوال دیگری درباره این موضوع دارید از قسمت نظرات سایت با ما درمیان بگذارید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم.

سوال خود را بپرسید
ویتامین گروه ب برای پوست، ویتامینD، ویتامین E، کو آنزیم
نظر خود را با ما درمیان بگذارید