درمان-منافذ-باز-پوست-با-میکرونیدلینگ

درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چگونه به بهبود پوست شما و درمان منافذ باز، جای جوش و درمان زخم های آن کمک می کند؟

میکرونیدلینگ یک روش درمانی کم تهاجم برای درمان پوست از طریق تولید کلاژن است. این روش درمانی که به درمان القایی کلاژن نیز شناخته می شود برای درمان منافذ باز پوست، جای زخم، جای جوش و لک های پوستی بسیار مفید می باشد.

درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ یکی از شایع ترین روش های درمانی پوست است که به جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه در صورت و کلاژن سازی پوست کمک خواهد کرد.

پس از انجام میکرونیدلینگ، پوست شما خیلی سریع شروع به جوان سازی و تولید بافت جدید می کند. از نظر تئوری ، می توانید طی دو هفته نتایج حاصل از میکرونیدلینگ و بسته شدن منافذ پوست را به وضوح مشاهده کنید. میکرونیدلینگ با افزایش تولید کلاژن اطراف منافذ باز پوست سبب کوچکتر شدن آن ها می شود.

دوره نقاهت میکرونیدلینگ و زمان بهبود آن بسیار کوتاه است. پس از انجام میکرونیدلینگ پوست ملتهب شده و زخم های کوچکی روی آن ایجاد می شود . در صورتی که مدام از کرم های ترمیم کننده و کرم ضد آفتاب استفاده کنید خیلی زود شاهد بهبودی التهاب و زخم ها و شفاف شدن پوست خواهید بود.

میکرونیدلینگ برای افرادی که تمایل به جوان سازی و تحریک کلاژن پوست دارند یک روش درمانی مناسب و موثر است. این روش هزینه کمی نسبت به روش های درمانی دیگر دارد و در زمان کوتاهی نتایج رضایت بخشی به همراه می آورد. در نتیجه درمان منافذ باز پوست و سایر مشکلات پوستی با میکرونیدلینگ یک روش قابل قبول و نتیجه بخش خواهد بود.