آخرین مطالب


آموزش-بلفاروپلاستی

آموزش بلفاروپلاستی

29 آبان 1400

بلفاروپلاستی یکی از عمل های جراحی زیبایی روز دنیا است که برای برداشتن پف پلک های چشم، اصلاح افتادگی پلک ها و برداشتن پوست اضافی اطراف چشم ها ابداع شده است. این غمل بسیار میان افراد میانسال و افرادی که سن بالایی دارند طرفدار دارد و با توجه به تکنیک های نوینی که در این حوزه ایجاد شده و در دسترس است، بلفاروپلاستی توانسته جایگاه خوبی میان علاقه مندان به زیبایی باز کند.

آموزش-آبرسانی-مو

آموزش آبرسانی مو

29 آبان 1400

آبرسانی به مو و رفع خشکی مو، از اقدامات مفید و کاربردی برای برگرداندن سلامت مو است. خشکی مو و نرسیدن آب کافی به ساقه‌ی مو در اثر استفاده مداوم از اتو و سشوار و همین طور رژیم غذایی ناسالم رخ می‌دهد. آبرسانی به مو و رفع خشکی مو بر اساس جنس موها به روش‌های مختلف گیاهی و دارویی صورت می‌گیرد.

آموزش-آبرسانی-پوست-صورت

آموزش آبرسانی پوست صورت

29 آبان 1400

کرم های آبرسان باعث تقویت پوست شده و به علت تحریک کلاژن سازی و الاستین پوست از ایجاد چروک و پیری زودرس پيش‌گيري نموده و سبب جوان سازی و طراوت پوست می شوند.

آموزش-اسکین-کر-در-اصفهان

آموزش اسکین کر در اصفهان

29 آبان 1400

در واقع اسکین کر یکی از مراقبت های اساسی پوست است که با از بین بردن سلول های مرده در سطح پوست، پاک کردن گرد و غبار، مواد آرايشی و چربی اضافی در سطحی ترین لایه پوست (اپيدرم) و باز كردن منافذ پوست برای تنفس، جذب مواد مورد نیاز و اساسی پوست مانند آبرسـان و احيـاء كننـده، پوست را طراوت می بخشد و باعث می شود آسیب های پوستی کاهش یابد و پوست جوان تر بماند.

دوره-کامل-آموزش-ژل-و-بوتاکس

دوره کامل آموزش ژل و بوتاکس

11 آبان 1400

در دوره کامل و جامع تزریق بوتاکس و ژل و فیلر شما با روش های تزریق بوتاکس و فیلر آشنا خواهید شد و می‌توانید درباره محصولات و درمان های مورد نیاز دانش مورد نیاز را به دست آورید.

آموزش-مشاور-پوست-و-زیبایی

آموزش مشاور پوست و زیبایی

04 آبان 1400

صنعت پزشکی و زیبایی و مراقبت های زیبایی هر روز شاهد پیشرفت و نوآوری در همه زمینه های آن است لذا داشتن آگاه و کسب مهارت برای ورود به این بازار می تواند شروعی بسیار موفقیت آمیز را برای شما رقم بزند.

آموزش-اپراتور-لیزر-موهای-زائد-با-ارائه-ی-مدرک-از-سازمان-فنی-حرفه-ای

آموزش اپراتور لیزر موهای زائد با ارائه ی مدرک از سازمان فنی-حرفه ای

29 اردیبهشت 1400

اهمیت و کاربرد لیزر موهای زائد این روزها بر کسی پوشیده نیست. در این دوره شما به صورت جامع کار با دستگاه های لیزر را آموزش می بینید و با مدرک معتبر فنی حرفه ای به عنوان اپراتور لیزر وارد بازار کار می شوید.

دوره-آموزش-تجهیزات-زیبایی-و-تناسب-اندام

دوره آموزش تجهیزات زیبایی و تناسب اندام

29 اردیبهشت 1400

این دوره آموزشی شما را به صورت تخصصی در جلسات تئوری و عملی با دستگاه های مرتبط با تناسب اندام آشنا می کند. در پایان دوره مدرک معتبر برای ورود به بازار کار دریافت خواهید کرد.

آموزش-جامع-خصوصی-پاکسازی-پوست-و-فیشیال-همراه-با-ارائه-ی-مدرک-معتبر

آموزش جامع خصوصی پاکسازی پوست و فیشیال همراه با ارائه ی مدرک معتبر

27 اردیبهشت 1400

در دوره های خصوصی پاکسازی و فیشیال به صورت تئوری و عملی تمامی تکنیک های مرتبط با فیشیال به صورت کاملا تخصصی به شما آموزش داده خواهد شد و در پایان مدرک معتبر بین المللی در اختیار شما قرار می گیرد.

دوره-ی-جامع-آموزش-صفر-تا-صد-پاکسازی-و-فیشیال-پوست

دوره ی جامع آموزش صفر تا صد پاکسازی و فیشیال پوست

27 اردیبهشت 1400

این دوره ها شامل آموزش های تخصصی پوست و مو همراه با ارائه مدرک معتبر و شامل جلسات تئوری و عملی می باشد. در پایان هر دوره شما به یک تراپیست حرفه ای در زمینه مورد نظر تبدیل خواهید شد.

آموزش-نخ-های-لیفت

آموزش نخ های لیفت

16 آبان 1399

آموزش نخ های لیفت

آموزش-PRP

آموزش PRP

16 آبان 1399

آموزش PRP

آموزش-میکرونیدلینگ

آموزش میکرونیدلینگ

16 آبان 1399

آموزش میکرونیدلینگ